Mob/WhatsApp: 0086 18761513565 Betty Lv

E-mail: [email mbrojtur]

Të gjitha kategoritë

Pllakë forca të blinduara të forta

Shtëpi> Produkte > Pllakë forca të blinduara të forta

Pllakë armaturë e fortë alumini e nivelit IV me STA të lakuar të vetme


Pllaka e fortë e blinduar e aluminit e nivelit IV NIJ me STA të lakuar të vetme është një pllakë e nivelit IV të kualifikuar NIJ 0101.06, e cila mund të përdoret në mënyrë të pavarur.

Kjo pllakë është bërë nga materiale të përparuara të përbëra (ka raport testimi). Është më e lehtë se pllakat e tjera me të njëjtën shkallë dhe material në peshë dhe përdorimi i aluminit ka ulur çmimin e tyre.

Rregullimet mund të bëhen në pjata në përputhje me nevojat e klientëve.

HETIM
specifikimet

Veçori e produktit:

 • Niveli IV i NIJ, aftësia e qëndrueshme dhe e shkëlqyer e mbrojtjes, mund të ndalojë kërcënimet më të forta.

 • Kosto e ulët e materialit (Alumina), e përshtatshme për përdorim në shkallë të gjerë.

 • Më të lehta në peshë se pllakat e tjera me të njëjtën klasë dhe material.

 • Ofron rezistencë më të mirë ndaj ujit dhe papastërtisë me veshjen e pëlhurës poliester të papërshkueshëm nga uji.

Niveli i mbrojtjes:

Kjo pllakë e nivelit IV është e certifikuar NIJ 0101.06 (disponohet raporti i testit) dhe është vlerësuar për të ndaluar plumbat e fuqishëm, si AP dhe API. Mund të ndalojë plumbat M2 AP ≮ 3 të shtëna, dhe ato më të dobëta ≮ 6 të shtëna.

Ne gjithashtu mund të ofrojmë pllaka anësore me të njëjtin standard. Me një kombinim të të dyjave, ju mund të merrni mbrojtje më gjithëpërfshirëse.

Kërcënimet e mposhtura:

7.62 x 63 mm M2 AP

7.62 x 51 mm M80 FMJ/ Topi i NATO-s

Bërthama prej plumbi AK7.62 39 x 47 mm (LC) / Bërthama e butë prej çeliku (MSC) / Bërthama çeliku (SC) / Shpuese e armaturës (AP) / Incendiary depërtuese me forca të blinduara (API)

Topi i NATO-s 5.56 x 45 mm M193 Bërthama plumbi (LC)/SS109

padefinuar
Parameters
Emri: Pllakë armaturë e fortë alumini e nivelit IV me STA të lakuar të vetme
Seria: A-4EC STA
Standard: NIJ 0101.06 Niveli IV
materiali: Alumini + UHMW-PE
Pesha: 2.95 + 0.05 kg
Size: 250 x 300 mm
Trashësia: 22 mm
Shape: Formimi i vetëm i lakuar, dy qoshet e sipërme të ngushtuara mund të maksimizojnë lëvizshmërinë gjatë funksionimit taktik dinamik.
(pllaka të lakuara të trefishta gjithashtu disponohen me të njëjtin material dhe standard)
Mbaro: Pëlhurë poliester rezistente ndaj ujit (e zezë)
(Materialet e veshjes dhe përmbajtja e printimit deri tek klientët)
5
2
6
1
Përdoruesit e synuar

Kjo pjatë është krijuar për njerëzit që të përballen me sulmin me armë, veçanërisht për ata që jetojnë nën kërcënimin e armëve të zjarrit. Ka një çmim popullor dhe aftësi më të mirë mbrojtjeje. Të armatosur me këtë pllakë, organet shtetërore, si ushtria, forcat speciale të policisë, siguria e vendit, agjencitë e mbrojtjes së kufirit dhe agjencia e kontrollit të imigracionit mund të kenë mbrojtje më të mirë gjatë kryerjes së detyrave të tyre.

产品应用4
Pyetjet dhe Përgjigjet e Konsumatorëve
 • Q

  Cilat janë avantazhet tona?

  A

  1.Përvoja e pasur Udhëheqësi ynë i ekipit të R&D, Dr. Lei, ka më shumë se 20 vjet përvojë në këtë industri. Ai ka zhvilluar skema projektimi të shumë pajisjeve antiplumb duke përfshirë pllaka qeramike antiplumb. Përpjekjet dhe kontributet e tij të mëdha i kanë sjellë atij shumë nderime dhe çmime kombëtare.
  2.Strick Quality Control.Cilësia është prioriteti i parë. Produktet tona janë testuar në laboratorët amerikanë dhe kinezë.
  3. Përgjigje e shpejtë. Të gjitha pyetjet do të përgjigjen brenda një dite pune nga ekipi ynë profesional i shitjeve.

 • Q

  Cili është ndryshimi midis pllakës së armaturës së fortë ICW dhe pllakës së armaturës së fortë STA?

  A

  ICW është një shkurtim për "në lidhje me", që tregon se një pllakë ICW duhet të përdoret së bashku me një jelek antiplumb. Efekti i kërkuar i mbrojtjes nuk mund të arrihet me pllakën ICW të përdorur vetëm dhe ajo duhet të punojë me një jelek balistik IIIA për të kryer aftësinë e tij më të mirë mbrojtëse. Disa fragmente mund të depërtojnë në pjatë, por mund të ndalohen lehtësisht nga jeleku balistik. Siç mund ta shohim, shumë jelekë balistikë janë të dizajnuar të gjithë me një xhep të madh në pjesën e përparme për mbajtjen e pllakës ICW. STA është një shkurtim për "të pavarur", që tregon se një pllakë STA mund të përdoret vetëm. Pllakat STA zakonisht rezervohen për operacione taktike ku veshja e një jeleku balistik konsiderohet shumë e rëndë. Pa ndihmën e një jelek antiplumb, pllakat STA duhet të kenë një aftësi të fortë mbrojtëse për të ndaluar plumbat. Si rezultat, pllakat STA janë gjithmonë më të rënda dhe më të trasha se pllakat ICW.

 • Q

  A mund të marrim mostra?

  A

  Po, ne jemi të kënaqur të dërgojmë mostra për inspektimin tuaj, por tarifa e mostrës dhe ekspresi janë në anën tuaj.

 • Q

  Cila është garancia e mallrave?

  A

  Produkte të ndryshme kanë kohë të ndryshme garancie, zakonisht 5 vjet për produktet antiplumb.

 • Q

  Sa kohë do të duhet për të dërguar në vendin tim?

  A

  Kjo do të varet nga metodat e transportit; ne do të ofrojmë zgjidhjet më të mira për ju.

 • Q

  Si mund t'i dërgoni mallrat në vendin tim?

  A

  Ne mund t'i dërgojmë mallrat në të gjitha vendet e botës përmes Express, me det ose me ajër sipas nevojës.

 • Q

  Mund të ofroni shërbim OEM?

  A

  Po, ne mund t'i rregullojmë produktet sipas kërkesës tuaj.

 • Q

  Cila është mënyra e pagesës dhe afati i pagesës?

  A

  Ne mund të pranojmë shumë lloje të mënyrave të pagesës, transfertë bankare, Western Union, Cash, etj. Për afatin e pagesës, do të varet nga porosia, zakonisht ne bëjmë paradhënie 30% dhe bilanc përpara dërgesës.

 • Q

  Cilat produkte prodhoni?

  A

  Kryesisht ne prodhojmë pajisje balistike, duke përfshirë jelek antiplumb, pllakë forca të blinduara të forta, helmetë antiplumb, provë me thikë, etj. Ne gjithashtu mund të furnizojmë pajisje kundër trazirave dhe të marrim produktet përkatëse për ju.

 • Q

  A keni katalog?

  A

  Po, mund ta shkarkoni në faqen tonë të internetit ose të na dërgoni email me email: [email mbrojtur]. Ne do t'ju përgjigjemi ASAP.

 • Q

  Ku ndodheni në Kinë?

  A

  Ne jemi të vendosur në Wuxi City, provinca Jiangsu, e cila është afër Shangait, rreth dy orë me makinë. Jeni të mirëpritur ngrohtësisht të na vizitoni.

HETIM