Mob/WhatsApp: 0086 18761513565 Betty Lv

E-mail: [email mbrojtur]

Të gjitha kategoritë

Jeleku balistik

Shtëpi> Produkte > Jeleku balistik

Jelek balistik me mbrojtje të plotë NIJ IIIA


Jeleku balistik i mbrojtjes së plotë NIJ IIIA është NIJ 0101.06 i kualifikuar me një nivel mbrojtjeje IIIA.

Panelet balistike të jelekut janë bërë nga UHMW-PE (disponohet raporti i testit). Është i pajisur me aksesorë mbrojtës shtesë dhe një zonë më të madhe mbrojtëse, dhe me Velcro në anë dhe në shpatull, mund të rregullohet për t'iu përshtatur çdo lloj trupi.

Rregullimet mund të bëhen në jelek në përputhje me nevojat e klientit.

HETIM
specifikimet

Veçori e produktit:

Niveli NIJ IIIA, aftësi e qëndrueshme dhe e shkëlqyer mbrojtëse kundër armëve.

Zonë më e madhe mbrojtëse, me aksesorë mbrojtës për bigëzim, qafë, shpatull, ijë dhe krahë.

Ndërshtresa: performancë e qëndrueshme, jetë më e gjatë shërbimi, kapacitet më të mirë të ujit dhe rezistent ndaj nxehtësisë.

Xhaketë: jetë më e gjatë shërbimi, rezistencë më e mirë ndaj konsumit dhe kapacitet rezistent ndaj papastërtisë.

Kombinimi i xhaketës dhe pllakës krijon një kapacitet mbrojtës të përmirësuar.

Niveli i mbrojtjes:

Ky jelek balistik është i certifikuar NIJ 0101.06 me një nivel mbrojtjeje IIIA (Raporti i testit i disponueshëm). Mund t'i rezistojë sulmit të FMJ 9 mm dhe .44 MAGNUM JHP.

Kërcënimet e mposhtura:

9 mm FMJ/Hundë e rrumbullakët (RN)

.44 MAGNUM JHP

padefinuar
Parameters
Emri: Jelek balistik me mbrojtje të plotë NIJ IIIA
Seria: MBV-3A4402L
Standard: NIJ 0101.06 Niveli IIIA
materiali: Insertet mbrojtëse: UHMW-PE
Trashësia ~ 10 mm
xhaketë: Oxford, Pëlhurë prej pambuku poliestër ose najloni;
(Materiali i xhaketave me dizajn me porosi është i mundur).

Përqindja dhe pesha:

Madhësia/Proporcioni S/0.51㎡ M/0.54㎡ L/0.57 ㎡ XL/0.614 ㎡
peshë 4.2KG 4.4KG 4.6KG 5.0KG
Ngjyra: E zezë, e bardhë, kamuflazh, etj.
(Stili dhe ngjyra e xhaketave dhe përmbajtja e printimit sipas dizajnit me porosi është e mundur)
garanci Insertet mbrojtëse kanë një jetëgjatësi shërbimi prej 5 vitesh nga data e lëshimit.
(Jelekët e stileve dhe funksioneve të tjera janë gjithashtu të disponueshme)
MBV-02-1
MBV-02-3
MBV-02-2
MBV-02-4
Përdoruesit e synuar

Ky jelek balistik mund t'i rezistojë sulmit të armëve, duke siguruar mbrojtje të plotë për njerëzit, veçanërisht për stafin e forcave të policisë gjyqësore, agjencisë së sigurisë bankare, forcave speciale të policisë, sigurimit të vendit, agjencive të mbrojtjes së kufirit dhe agjencisë së kontrollit të emigracionit. Është i pajisur me aksesorë mbrojtës shtesë dhe një zonë më të madhe mbrojtëse, dhe me Velcro në anë dhe në shpatull, mund të rregullohet për t'iu përshtatur çdo lloj trupi.

Ju lutemi na kontaktoni menjëherë, nëse dëshironi të blini/përshtatni produktet tona, ose të mësoni më shumë rreth tyre, dhe ne do t'ju përgjigjemi brenda një dite pune.

产品应用3
Pyetjet dhe Përgjigjet e Konsumatorëve
 • Q

  Cilat janë avantazhet tona?

  A

  1.Përvoja e pasur Udhëheqësi ynë i ekipit të R&D, Dr. Lei, ka më shumë se 20 vjet përvojë në këtë industri. Ai ka zhvilluar skema projektimi të shumë pajisjeve antiplumb duke përfshirë pllaka qeramike antiplumb. Përpjekjet dhe kontributet e tij të mëdha i kanë sjellë atij shumë nderime dhe çmime kombëtare.
  2.Strick Quality Control.Cilësia është prioriteti i parë. Produktet tona janë testuar në laboratorët amerikanë dhe kinezë.
  3. Përgjigje e shpejtë. Të gjitha pyetjet do të përgjigjen brenda një dite pune nga ekipi ynë profesional i shitjeve.

 • Q

  Cili është ndryshimi midis pllakës së armaturës së fortë ICW dhe pllakës së armaturës së fortë STA?

  A

  ICW është një shkurtim për "në lidhje me", që tregon se një pllakë ICW duhet të përdoret së bashku me një jelek antiplumb. Efekti i kërkuar i mbrojtjes nuk mund të arrihet me pllakën ICW të përdorur vetëm dhe ajo duhet të punojë me një jelek balistik IIIA për të kryer aftësinë e tij më të mirë mbrojtëse. Disa fragmente mund të depërtojnë në pjatë, por mund të ndalohen lehtësisht nga jeleku balistik. Siç mund ta shohim, shumë jelekë balistikë janë të dizajnuar të gjithë me një xhep të madh në pjesën e përparme për mbajtjen e pllakës ICW. STA është një shkurtim për "të pavarur", që tregon se një pllakë STA mund të përdoret vetëm. Pllakat STA zakonisht rezervohen për operacione taktike ku veshja e një jeleku balistik konsiderohet shumë e rëndë. Pa ndihmën e një jelek antiplumb, pllakat STA duhet të kenë një aftësi të fortë mbrojtëse për të ndaluar plumbat. Si rezultat, pllakat STA janë gjithmonë më të rënda dhe më të trasha se pllakat ICW.

 • Q

  A mund të marrim mostra?

  A

  Po, ne jemi të kënaqur të dërgojmë mostra për inspektimin tuaj, por tarifa e mostrës dhe ekspresi janë në anën tuaj.

 • Q

  Cila është garancia e mallrave?

  A

  Produkte të ndryshme kanë kohë të ndryshme garancie, zakonisht 5 vjet për produktet antiplumb.

 • Q

  Sa kohë do të duhet për të dërguar në vendin tim?

  A

  Kjo do të varet nga metodat e transportit; ne do të ofrojmë zgjidhjet më të mira për ju.

 • Q

  Si mund t'i dërgoni mallrat në vendin tim?

  A

  Ne mund t'i dërgojmë mallrat në të gjitha vendet e botës përmes Express, me det ose me ajër sipas nevojës.

 • Q

  Mund të ofroni shërbim OEM?

  A

  Po, ne mund t'i rregullojmë produktet sipas kërkesës tuaj.

 • Q

  Cila është mënyra e pagesës dhe afati i pagesës?

  A

  Ne mund të pranojmë shumë lloje të mënyrave të pagesës, transfertë bankare, Western Union, Cash, etj. Për afatin e pagesës, do të varet nga porosia, zakonisht ne bëjmë paradhënie 30% dhe bilanc përpara dërgesës.

 • Q

  Cilat produkte prodhoni?

  A

  Kryesisht ne prodhojmë pajisje balistike, duke përfshirë jelek antiplumb, pllakë forca të blinduara të forta, helmetë antiplumb, provë me thikë, etj. Ne gjithashtu mund të furnizojmë pajisje kundër trazirave dhe të marrim produktet përkatëse për ju.

 • Q

  A keni katalog?

  A

  Po, mund ta shkarkoni në faqen tonë të internetit ose të na dërgoni email me email: [email mbrojtur]. Ne do t'ju përgjigjemi ASAP.

 • Q

  Ku ndodheni në Kinë?

  A

  Ne jemi të vendosur në Wuxi City, provinca Jiangsu, e cila është afër Shangait, rreth dy orë me makinë. Jeni të mirëpritur ngrohtësisht të na vizitoni.

HETIM